Īstena kristieša pazīšanās zīme

Īstena kristieša pazīšanās zīme

“Turiet vienādu prātu cits pret citu, neesiet iedomīgi, bet sniedziet roku zemajiem! Neliecieties paši gudri esam.” — Romiešiem 12:16

Nesavtīgums ir viena no mīlestības svarīgākajām pazīmēm, kas vēstulē Romiešiem 12:16 tiek raksturota, kā vēlēšanās pielāgoties citu vajadzībām un vēlmēm.

Tie, kas ir apjautuši šīs rakstu vietas nozīmi un pielieto to savā ikdienas dzīvē, ir iemācījušies, ko nozīmē sevī kopt tikai un vienīgi mīlestību. Viņi nav savtīgi. Viņi ir iemācījušies pielāgoties citiem.

Savukārt, tie, kas par sevi ir augstākās domās kā vajadzētu, atzīst, ka pielāgoties citiem ir teju neiespējami. Viņu piepūstā pašapziņa liek citus redzēt kā „mazus un nesvarīgus”. Savā savtīgumā viņi sagaida, ka apkārtējie būs tie, kas pielāgojas viņiem un bieži nespēj iejusties otra cilvēka ādā, nesadusmojoties vai neapvainojoties.

Kāds cilvēks esi tu? Es reiz biju savtīga, bet tagad no savas pieredzes varu teikt, ka nesavtīga dzīve ir daudz piepildošāka.
Īstena kristieša pazīšanās zīme ir spēja pielāgoties citiem. Vai arī tu šodien varētu nesavtībā pielāgoties kādam citam?


Lūgšanas piemērs

“Dievs, atklāj man katru dienu, kā nesavtībā pielāgoties citiem. Es negribu būt savtīgs, bet, kad vien iespējams, pielāgoties citu vajadzībām. Lūdzu parādi man, kā varu uzrunāt citus Tavā mīlestībā!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon