Izlaid Dievu no neatliekamās palīdzības kastītes

Izlaid Dievu no neatliekamās palīdzības kastītes

“Vai jūs nezināt, ka jūs esat Dieva nams un ka Dieva Gars jūsos mājo?” — 1. Korintiešiem 3:16

Es mēdzu pavadīt laiku ar Dievu tikai retu reizi, vai arī, kad mana dzīve bija iegriezusies uz grūtību ceļa. Ar laiku es sapratu – ja vēlos pārstāt dzīvot no viena nelaimes gadījuma līdz otram, tad man jāsāk meklēt Dievs ikdienas tā, it kā man katru rītu Viņu vajadzētu tikpat ļoti kā ārkārtas gadījumā.

Ir taisnība, ka Dievs vienmēr palīdzēs, kad nākam pie Viņa. Tomēr, ja vēlamies nepārtrauktu uzvaru, tad mums jāizņem Dievs no savas “neatliekamās palīdzības” kastītes un jāieaicina Viņš savā ikdienas dzīvē.
Dievs vēlas personīgas attiecības ar mums. Viņš to pierāda, dzīvodams mūsos.

Nomirstot pie krusta, Jēzus mums pavēra ceļu personīgām attiecībām ar visvareno Dievu. Ja arī Dievs vēlētos ar mums tikai tādas ārkārtas attiecības, tad Viņš reizi pa reizei atnāktu ciemos, bet noteikti nemaz nedomātu iemājot mūsos uz pastāvīgu dzīvi.

Cik brīnišķa doma! Dievs ir tavs tuvākais Draugs. Izlaid Viņu jau šodien no savas “neatliekamās palīdzības” kastītes!


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es zinu, ka kristīga dzīve sevī ietver daudz ko vairāk, kā tikai ārkārtas gadījumu plānu. Tā kā Tu dzīvo manī, es gribu Tevi iepazīt kā tuvu draugu. Es gribu meklēt Tevi katru dienu, nevis tikai saukt pēc Tevis ārkārtas situācijās.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon