Jo lielāka pretestība, jo lielāka iespēja

Jo lielāka pretestība, jo lielāka iespēja

“Jo man atvērušās plašas durvis sekmīgai darbībai, bet arī pretinieku daudz.” — 1. Korintiešiem 16:9

Ikreiz, kad Dievs ieliek mūsu sirdī jaunu domu vai dod mums sapni, vīziju, jaunu izaicinājumu savai dzīvei, ienaidnieks tūlīt ir klāt, lai mūs aizkavētu.

Dievs nemitīgi mūs aicina jaunā līmenī. Daži no tiem šķiet lieli un svarīgi, citi salīdzinoši mazi vai nesvarīgi. Lai kā arī nebūtu, ikreiz, kad sasniedzam ar Dievu jaunu līmeni, mēs arī piedzīvosim jaunu pretestības līmeni no sava ienaidnieka velna.

Tomēr, līdz ar pretestību, mums tiek dota arī iespēja. Dievs vienmēr ir ar mums, lai mums nebūtu jābīstas. Būs izaicinājumi, kas mums šķitīs par lielu, bet Dievam nekā nav neiespējama. Viņu nekas nepārsteidz, nekas neizbiedē, un ar Viņu mēs varam pārvarēt ikvienu ceļā sastapto izaicinājumu.

Ja arī tu esi apņēmies sasniegt jaunus līmeņus, uz kuriem Dievs tevi aicina, tad nepadodies ikreiz, kad sastopies ar pretestību. Tā vietā atgādini sev – jo stiprāku pretestību izjūti, jo lielāka ir tavā priekšā esošā iespēja. Esi drosmīgs, un smelies spēku un drosmi Svētajā Garā, jo Viņš vienmēr ir ar tevi.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, neļauj man ļodzīties pretestības priekšā. Es zinu, ka Tev manai dzīvei padomā ir lieli plāni, un zinu, ka karsta pretestība nozīmē dižāku iespēju. Es uzticos Tev, un zinu, ka Tu vari mani ievest jaunos ticības līmeņos, kalpojot citiem caur Tavu mīlestību.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon