Kā izjaukt velna plānu

“Tam turieties pretī stipri ticībā, zinādami, ka tās pašas ciešanas ir uzliktas jūsu brāļiem pasaulē. 1. Pētera 5:9

Ja vēlies saņemt tās varenās un dižās svētības, ko Dievs tev ir sagatavojis, tad tev vispirms jānonāk līdz savas negatīvās domāšanas saknēm un ar tām jātiek galā. Kamēr šīs saknes netiks izrautas, tās turpinās nest vienu sliktu augli pēc otra.

Pārāk bieži mēs aizvadām savu dzīvi, risinot savas sliktās uzvedības sekas, tomēr nekad neaizrokamies tik dziļi, lai tiktu pie pašas problēmas saknes. Dziļā rakšana un nezāļu ravēšana ir sāpīga, tomēr tas ir vienīgais ilgtermiņa risinājums šādām problēmām. Mēs varam vai nu paciest pārmaiņu sāpes, darot to, kas ir labs un pareizs, vai arī pieturēties pie velna plāna un ciest no tā, ka paliekam tādi, kādi esam. Velna mērķis ir panākt, ka tu netiec ārā no saviem vecajiem ieradumiem un nekad nemainies.

Pēteris mūs mudina būt līdzsvarotiem un saprātīgiem, stāvot stipriem ticībā pretī velna uzbrukumiem (sk. 1. Pētera 5:8-9). Tev jāpieņem lēmums, vai tu vēlies izjust sāpes, kas tevi ievedīs jaunos godības plašumos, vai arī izjust tās pašas vecās, pazīstamās sāpes un baudīt to nestos sliktos augļus.

Jau šodien pretojies velnam un seko Svētajam Garam, kas tevi ievedīs Dieva plānā tavai dzīvei.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tu man esi vajadzīgs, lai es varētu pretoties velna plānam. Es zinu, ka veco sakņu izrakšana ir sāpīga, bet, ja tas mani ved tuvāk Tev, tad es to gribu darīt. Stiprini mani, kad es pretojos velnam un pakļauju sevi, lai sekotu Tev.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon