Kā redzēt piepildāmies Dieva dotos sapņus?

“Dodies pie skudrām, (..) lai gan viņām nav nedz valdnieka, nedz priekšnieku, nedz citu kungu, viņas tomēr sagādā sev maizi vasarā un iekrāj sev barību ražas ievākšanas laikā.” — Salamana pamācības 6:6-8

Dievs Saviem bērniem dāvā lielus sapņus, ko piepildīt visas savas dzīves laikā. Lai šie sapņi varētu piepildīties, mums ir jāiziet apmācība un jāsadarbojas ar Dievu personīgās attīstības procesā. Šim procesam ir vajadzīgs laiks, apņemšanās un smags darbs.

Mūsdienās, mēs esam tik ļoti pieraduši pie ērtībām. Mēs lietojam trauku mazgājamās mašīnas, lai mazgātu traukus, veļas mašīnas, lai mazgātu un žāvētu veļu. Atliek nospiest podziņu, un mašīna jau sāk savu darbu. Tomēr Dieva valstībā nekas nenotiek automātiski. Neattīstot nepieciešamās prasmes, tu nevari piepildīt Viņa plānus un mērķus.

Salamana pamācībās mēs lasām par skudrām, kuras ar savu lielo apņemšanos pārspēj pašas sevi, neskatoties uz viņu mazo izmēru. Mēs varam no tām iegūt svarīgu atziņu – mums jākļūst tikpat motivētiem un disciplinētiem.

Attīstot sevī tādu pašu motivāciju un disciplīnu, lai dzīvotu Kristum, tu kļūsi tāds, kādu Dievs tevi ir iecerējis, un varēsi šajā procesā arī citus vest pie Kristus. Tāpēc nepadodies, pieaudz savā apņēmībā un vēro, kā piepildās tavi sapņi!

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribu būt tāds, kādu Tu mani esi iecerējis redzēt, un piepildīt sapņus, ko esi licis manā sirdī. Palīdzi man raudzīties uz Tevi un veltīt nepieciešamo laiku, apņemšanos un piepūli, kas vajadzīga, lai pieaugtu Kristū un piepildītu Tavu gribu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon