Kāpēc labs Dievs pieļauj sliktas lietas?

Kāpēc labs Dievs pieļauj sliktas lietas?

“Katrs labs devums un katra pilnīga dāvana nāk no augšienes, no gaismas Tēva, pie kura nav ne pārmaiņas, ne pārgrozības ēnas.” — Jēkaba 1:17

Kad piedzīvojam briesmīgu traģēdiju, tad dusmas pret Dievu ir normāla reakcija. Cilvēki bieži jautā: „Ja Dievs ir labs, visspēcīgs, pilns mīlestības pret mums, kāpēc Viņš neapturēja to notikumu, kas man radīja tik dziļas sāpes?”

Šajā brīdī sātans mēģina uzcelt sienu starp Dievu un cilvēku, kuram sāp. Viņš izmanto iespēju, lai teiktu: „Dievs nav labs un Viņam nevar uzticēties.” Tomēr, saskaņā ar Dieva Vārdu, mēs zinām, ka ne jau sātanā ir patiesība; viņš ir melis un melu tēvs.

Izlasi Jēkaba 1:17. Viss, kas ir labs, nāk no Dieva. Dievs ir labs, Viņš nevar būt citādāks. Vēl vairāk – Viņš nekad nemainās. Viņš vienmēr ir nemainīgs, uzticams un pastāvīgs. Viņš ir labs – visu laiku.

Acīmredzami, ka Dievs ne vienmēr aptur traģēdijas, un, ja godīgi, mēs nezinām, kāpēc notiek gadījumi, kas nes sāpes un ciešanas. Pirmajā vēstulē Korintiešiem 13:12 ir teikts – Tagad es atzīstu daļēji (nepilnīgi)… Mums jāatceras, ka ticība vienmēr pieprasa, ka spējam pieņemt neatbildētos jautājumus, un mums jānonāk vietā, kur esam apmierināti ar to, ka pazīstam Viņu, kurš zina visu, un jāuzticas Viņam.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es ne vienmēr saprotu, kāpēc man jācieš, bet es zinu, ka Tu esi labs. Tad, kad nesaprotu, kāpēc, es atrodu savu mierinājumu Tevī.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon