Klausies Ar Savu Garu

Klausies ar savu garu

“Vējš pūš (elpo) kur gribēdams, un tu dzirdi viņu pūšam, bet nezini, no kurienes viņš nāk un kurp viņš iet. Tāpat ir ar ikvienu, kas piedzimis no Gara.” (Jāņa 3:8)

Kad piedzimstam no jauna, mēs savā garā tiekam darīti dzīvi un kļūstam jūtīgi uz Dieva balsi. Lai arī nevaram noteikt, no kurienes tas nāk, mēs spējam sadzirdēt Viņa čukstus. Viņš runā mūsu sirdī ar klusu balsi, maigi, lai mūs pārliecinātu, palabotu un vadītu.

Ar cilvēkiem mēs varam komunicēt, izmantojot savu muti, sejas izteiksmi, žestus un vēl citus ķermeņa valodas veidus, savukārt, lai sazinātos ar Dievu, mums tas jādara ar savu garu.

Dievs runā uz mūsu iekšējo būtību gan caur tiešu sadraudzību, intuīciju (neizskaidrojama zināšana) un mūsu apziņu (pamata pārliecība par to, kas ir labi, kas slikti), gan mieru. Mūsu gars spēj zināt un saprast to, ko miesas prāts nespēj izprast un aptvert.

Piemēram, ja esam jūtīgi pret Dieva balsi, varam uzlūkot kādu situāciju, kas šķietami ir nevainojama un pareiza, tomēr intuitīvi sevī jūtam, ka kaut kas tomēr nav kārtībā. Šis “sarkanās gaismas signāls” mūsu garā nostrādā, lai neļautu saistīties ar cilvēku vai notikumu, kas nav mums paredzēts vai piemērots.

Pievērs uzmanību tam, ko jūti savā sirdī un garā, jo tieši tur Dievs tev dos norādījumus, iedrošinājumu, brīdinājumu un mierinājumu.


Dieva vārds šodienai: Pievērs uzmanību “sarkanās gaismas signālam” savā garā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon