Ko tu sagaidi?

Ko tu sagaidi?

“Labvēlīgs ir Tas Kungs tam, kas uz Viņu cer, dvēselei, kas Viņu meklē.” (RAUDU DZIESMAS 3:25)

Pēc tam, kad esam Dievam lūguši par to, ko vēlamies, kas mums vajadzīgs vai pēc kā ilgojamies, mums vajadzētu gaidīt uz Viņu ar cerības pilnu sirdi. Mums vajadzētu piepildīties ar cerību, kas ir priekpilna un droša pārliecība, ka notiks kaut kas labs. Pēc tam, kad biju pavadījusi daudzus gadus, bēdājoties par savu bērnību un agrīnajiem jaunības gadiem, manī izveidojas kas tāds, ko Bībele sauc par “sliktu priekšnojautu” (sk. Salamana Pamācības 15:15). Proti, es visu laiku sagaidīju sliktas ziņas. Esmu pārliecināta, ka daudzi ir iesprūduši šādās lamatās – mēs baidāmies sagaidīt ko labu, jo nevēlamies atkal vilties. Dievs vēlas, lai ikviens no Viņa sagaidītu kaut ko labu, jo Viņš ir labs.

Tāpat, neesi pasīvs. Pasīvs cilvēks ļoti vēlas, lai notiek kas labs, tomēr viņš neko nedara, kā vien sēž un gaida, rokas klēpī salicis. Lai arī šodienas pantā tiekam aicināti gaidīt, te tas ir izteikts citiem vārdiem – cerēt. Gaidot, kamēr Dievs darbojas manā labā, man patīk skaļi citēt Rakstus. Tie man atgādina par Viņa apsolījumiem, kā arī iedrošina. Dieva Vārdā ir tik daudz radoša spēka, un, izrunājot To ticībā, tas līdzinās sēklas sējai, kas vēlāk noteikti nesīs ražu.

Ja esi lūdzis, bet gaidi pēc atbildes ilgāk, nekā biji plānojis, pateicies Dievam, ka Viņš strādā arī tad, kad tiec kārdināts būt nepacietīgs. Saki Dievam, ko tu sagaidi, un raugies pēc sava pagrieziena punkta. Tāpat gaidot neiekrīti sūdzēšanās lamatās, esi priecīgi pārliecināts, ka tava atbilde jau ir ceļā.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Nezaudē drosmi. Dievs strādā, un drīz tu redzēsi rezultātu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon