Labākais Draugs, Kādu Jebkad Iegūsi

Labākais draugs, kādu jebkad iegūsi

“Ir draugi, kas ir labāki nekā brālis.” (Salamana Pamācības 18:24)

Ja man būtu jāizvēlas pats svarīgākais efektīvas lūgšanas un tuvu attiecību faktors, tad es teiktu, ka tā ir māka tuvoties Dievam kā savam draugam. Ejot pie Dieva ticībā, ka Viņš mūs uzskata par Saviem draugiem, mūs sagaida jauni brīnumi. Mēs piedzīvojam brīvību un drosmi, bez kā nav iedomājama efektīva lūgšana.

Ja nepazīstam Dievu kā draugu un neesam pārliecināti, ka Viņš mūs uzskata par draugiem, tad nelabprāt stāstīsim Viņam par savām vajadzībām un kautrēsimies lūgt pēc tā, ko vēlamies. Ja ar Dievu mums ir stīvas, vēsas attiecības, mūsu lūgšanas var kļūt formālas. Savukārt, ja ejam pie Viņa kā pie sava drauga, neaizmirstot par cieņu un apbrīnu, tad mūsu saziņa ar Viņu vienmēr būs svaiga, aizraujoša un personīga.

Nepiespiestā draudzībā neizpalikt bez mīlestības došanas un saņemšanas. Esot šādās attiecībās, tu zināsi, ka kāds vienmēr ir tavā pusē, ilgojas tev palīdzēt un uzmundrināt, vienmēr paturot prātā tavas labākās intereses. Draugs ir cilvēks, kuru tu augstu vērtē, tavs sabiedrotais, partneris, kāds, kas tev ir ļoti dārgs, kāds, ar kuru vēlies kopā pavadīt laiku, un kāds, kuru izbaudi. Draudzība tiek veidota, ieguldot otrā cilvēkā savu laiku, pavadot to kopā un daloties ar saviem dzīves notikumiem. Es tevi iedrošinu uztvert Dievu kā savu draugu. Izturies pret Viņu ar cieņu un godu, bet arī kā pret savu draugu, un mācies sarunāties ar Viņu tikpat atklāti un brīvi kā ar labāko zemes draugu. Viņš ir pats labākais draugs, ko tu varētu sev iegūt.


Dieva vārds šodienai: Tu esi Dieva draugs.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon