Labas saknes, labi augļi!

“Tad nu Kristu Jēzu pieņēmuši, dzīvojiet Viņā, sakņodamies Viņā, augdami Viņā, stipri kļūdami ticībā, kurā esat mācīti, pāri plūzdami savā pateicībā!” — Kolosiešiem 2:6-7

Ir svarīgi saprast, ka mūsu uzvedībai ir kāds iemesls. Slikta uzvedība ir kā slikta koka slikts auglis, kurš iesakņojies ar sliktām saknēm.

Tu vari visu savu dzīvi censties tikt galā ar ārējiem simptomiem, tomēr, ja netiks iznīcināta sakne, tad sliktie augļi sevi parādīs kaut kur citur. Šis princips darbojas vienmēr – no sapuvušām saknēm nāk sapuvuši augļi, savukārt, no labām saknēm – labi augļi.

Lai iedarbīgi cīnītos ar sliktiem augļiem, mums jāseko Pāvila aicinājumam kolosiešiem – dziļi iesakņoties Dievā.

Varbūt arī tev nepieciešams rūpīgi izpētīt savas saknes. Ja tās izrādījušās nepatīkamas, ļaunas vai vardarbīgas, nezaudē drosmi; tavas saknes var tikt pārstādītas no šīs sliktās augsnes uz labo Jēzus Kristus augsni, lai tu varētu iesakņoties un nostiprināties Viņa mīlestībā.

Atceries, pārstādīšana var būt sāpīga. Pārstādīšana, iesakņošanās un nostiprināšanās ir process, kam nepieciešams laiks un pūles, tomēr ticībā un pacietībā mēs iemantojam Dieva apsolījumus.

Es lūdzu, ka arī tu varētu dziļi iesakņoties un nostiprināties Kristū, nesot labus augļus visur, kur vien tu dosies!

Lūgšanas piemērs

“Kungs, palīdzi man pārstādīt savas saknes no sliktas augsnes labajā Kristus zemē, lai varu būt labs koks ar labām saknēm, kas nes labus augļus. Es zinu, ka tas var būt sāpīgi, tomēr ar pacietību un ticību Tu man palīdzēsi mainīt manu dzīvi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon