Lūgšana Viņa Vārdā

“ Tanī dienā jūs Mani vairs nejautāsit. Patiesi, patiesi Es jums saku: ja jūs Tēvam ko lūgsit, Viņš jums to dos Manā Vārdā. Līdz šim jūs neko neesat lūguši Manā Vārdā; lūdziet, tad jūs dabūsit, ka jūsu prieks būs pilnīgs.” — Jāņa 16:23-24

Kad mūsu jaunākais dēls vēl mācījās skolā un mēs ar Deivu ceļojām, mēs vienmēr atradām kādu, kas par viņu parūpētos un aprūpētu. Lai nodrošinātos, ka cilvēki, kuriem uzticējām sava dēla aprūpi savas prombūtnes laikā, varēs viņam nepieciešamības gadījumā sniegt medicīnisko aprūpi, mums nācās parakstīt pilnvaru, kas apliecina, ka viņiem ir tiesības lietot mūsu vārdu mūsu paša dēla labā; diezgan burtiski – pieņemt lēmumus mūsu vietā.

Tieši to pašu arī izdarīja Jēzus Saviem mācekļiem, un, galu galā, it visiem, kas Viņam tic. Viņš teica, ka ikreiz, kad lūgsim Viņa Vārdā, Dievs atbildēs. Lūk, kāda vara man un tev ir dota Viņa Vārdā.

Viņa Vārds ieņem Viņa vietu – Viņa Vārds pārstāv Viņu. Kad lūdzam Viņa Vārdā, ir tā, it kā Viņš pats lūgtu. Šī privilēģija šķiet pat pārāk lieliska, lai būtu patiesa! Tomēr mēs varam tai ticēt, jo tieši to mums apliecina Raksti. Tāpēc lieto Jēzus Vārda varu, lieto tā spēku, lai uzvarētu ļauno un nestu šajā pasaulē Dieva svētības.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es lūdzu drosmīgi Jēzus vārdā, zinot, ka Tu klausies un esi gatavs atbildēt. Paldies par šo lielisko privilēģiju lūgt Tava Dēla Vārdā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon