Mācies dzīvi pieņemt tādu, kāda tā ir

“Tāpēc nezūdieties nākamā rīta dēļ, jo rītdiena pati par sevi zūdīsies. Ikvienai dienai pietiek pašai savu bēdu.” — Mateja 6:34

Kā vairums cilvēku, arī es turos pretim visam, kas man nepatīk un ko es nevaru mainīt. Bet kādu dienu Tas Kungs man teica – “Džoisa, iemācies pieņemt dzīvi tādu, kāda tā ir.”

Es ticu, ka tā ir noderīga mācība mums visiem. Ar to Viņš gribēja man pateikt, ka pietiek cīnīties pret visu to, ko es nekādi nespēju ietekmēt un mainīt.

Ja esam ceļā un pēkšņi nonākam satiksmes sastrēgumā, kas radies auto sadursmes vai sliktu laikapstākļu dēļ, tam pretojoties, nekas nemainīsies. Šādu situāciju varētu mainīt vienīgi pārdabiska Dieva iejaukšanās. Kāpēc gan neuztvert to mierīgi un neatrast veidu, kā izbaudīt šo laiku?

Dievs mums ir devis visu, kas vajadzīgs, lai mēs spētu pieņemt dzīvi tādu, kāda tā ir; tāpēc arī Viņš mūs mudina koncentrēties uz šodienu. Viņš zina, ja pavadīsim laiku, raizējoties par to, ko nespējam ietekmēt, kļūsim noguruši un noraizējušies.

Tev nav jāzaudē laiks, cenšoties mainīt vai kontrolēt to, kas nemaz nav tavos spēkos. Apņemies darīt to, ko Dievs ir licis tavā priekšā, un ļauj Viņam parūpēties par pārējo.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es saprotu, ka nespēju visu kontrolēt, bet es varu uzticēties Tev. Es gribu šajā mirklī apņemties darīt to, ko varu, izmantojot to, ko Tu man jau esi devis un atstāt pārējo Tavā ziņā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon