Mazāk vārdu, vairāk darbu

Mazāk vārdu, vairāk darbu

“Palieciet Manī un Es – jūsos [Dzīvojiet Manī, un Es dzīvošu jūsos]. Kā zars nevar nest augļus no sevis, ja tas nepaliek (nav savienots ar) pie vīnakoka, tāpat arī jūs, ja nepaliekat Manī.” (JĀŅA 15:4)

Jo vairāk mēs piestrādājam pie attiecībām ar Dievu, jo aizraujošākas tās kļūst, un tas ir labi. Un tomēr, mums būtu jāparāda apkārtējiem kas vairāk par savu aizrautību; viņiem jāredz pierādījumi īstām pārmaiņām un labi augļi.

Pāvils teica, ka mūsu dzīvei būtu jābūt kā vēstulei, ko citi cilvēki varētu lasīt (sk. 2. Korintiešiem 3:3). Citiem vārdiem sakot, mūsu rīcība runā skaļāk par vārdiem un emocijām. Gadu gaitā es esmu atklājusi, ka aizrautība un degsme ir jālīdzsvaro ar pacietību, labestību, laipnību, labām manierēm un gatavību palīdzēt citiem. Mūsu rīcība tik tiešām runā skaļāk par mūsu vārdiem. Protams, mums būtu jāstāsta cilvēkiem par Jēzu, jo īstajā laikā pateikts vārds var izrādīties ļoti noderīgs, bet īstu kristieti atpazīst pēc viņa augļiem.

Jo vairāk laika tu pavadīsi ar Dievu, jo vairāk augļu šīs attiecības nesīs. Tieši labi augļi pagodina Dievu, un labi augļi visskaļāk runā uz citiem. Es pazīstu cilvēkus, kurus mēģināju pārliecināt ar vārdiem, ka esmu mainījusies, un kuri tā arī nekad tam nenoticēja; pirms vairākiem gadiem viņiem bija vajadzīga palīdzība, kad es to piedāvāju, viņi redzēja, ka Dievs tik tiešām ir paveicis lielu darbu manā dzīvē. Ir ļoti grūti apstrīdēt labus augļus, jo tie ir pierādījums tam, ko mēs par sevi sakām. Es mudinu tevi vienmēr uzmanīt, kā tu izturies pret citiem.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Visticamāk, ka satiksi daudzus cilvēkus līdz šīs dienas vakaram. Liec viņiem pasmaidīt!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon