Neesi aizņemts, bet gan auglīgs

Neesi aizņemts, bet gan auglīgs

“Un, kur ir daudz sapņu, tur ir arī daudz veltīgu un tukšu vārdu, tur ir niecība.” — Salamans mācītājs 5:3

Vai tu esi aizņemts ar „darbiem”, kas nenes augļus? Vai aizņemtība zog tavu mieru?

Reiz es dzirdēju stāstu par kādu sargu, kura uzdevums bija uzraudzīt konkrētu īpašuma gabalu Bekingemas pilī, Anglijā. Šis īpašuma gabals ir ticis apsargāts jau 100 gadus, divdesmit četras stundas diennaktī.

Līdz beidzot kāds pavaicāja: „Ko īsti tu sargā?” Viņš nezināja, ko atbildēt, vien noteica, ka šo vietu apsargā jau simts gadus.

Izrādījās, ka pirms 100 gadiem karaliene šajā pils stūrītī bija iestādījusi rožu krūmu un gribēja nodrošināties, ka tas tiešām augtu. Tagad veselu gadsimtu vēlāk, šajā vietā, kur kādreiz bija audzis rožu krūms, stāv sargs, sargādams neko.

Vai arī tu dari tādus darbus, par kuru nepieciešamību vairs neesi pārliecināts? Dievs nekad nav aicinājis mūs uz aizņemtību. Viņš aicina mūs nest augļus. Bezjēdzīga darbošanās nenes augļus, vien nogurdina un uztrauc.

Es tevi iedrošinu pārskatīt savus ikdienas darbus. Iespējams, tu dari ko tādu, ko Dievs nemaz tev nav lūdzis, vai arī, ko Viņš vairs no tevis nesagaida. Ļauj, lai Svētais Gars parāda tev, kā atbrīvoties no aizņemtības un nest vairāk augļu.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, palīdzi man pārlūkot savu dzīvi un atteikties no bezjēdzīgas darbošanās. Es negribu būt aizņemts. Parādi, kā dzīvot auglīgāku dzīvi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon