Neļaujies sevis žēlošanai

“Jo Es zinu, kādas Man domas par jums, saka Tas Kungs, miera un glābšanas domas, un ne ļaunuma un ciešanu domas, ka Es jums beigās došu to, ko jūs cerat.” — Jeremijas 29:11

Sevis žēlošana ir iznīcinoša un negatīva emocija. Tā mūs padara aklus pret svētībām un iespējām, kā arī nozog cerību gan šodienai, gan rītdienai. Cilvēki, kas ļaujas sevis žēlošanai, bieži domā – “Kāpēc man vispār censties kaut ko darīt? Es tāpat cietīšu neveiksmi.”

Patiesībā sevis žēlošana ir elku kalpība, jo savā ziņā tā ir pārmērīga koncentrēšanās uz sevi. Kad ļaujam sev iekrist sevis žēlošanā, ar to mēs atraidām Dieva mīlestību un Viņa spēju visu mainīt.

Es iedrošinu tevi neiztērēt nevienu dienu sevis žēlošanā. Kad tu pazaudē cerību, un tev sāk palikt sevis žēl, apstājies un saki: “Es atsakos sevi žēlot. Jā, iespējams, šobrīd man ir grūts dzīves posms, bet es nepārstāšu cerēt uz ko labāku!”

Dievam ir labas domas un labi plāni tavai dzīvei, lai dāvātu tev nākotnes cerību. Ja tu spēsi turēties pie savas cerības, koncentrējoties uz Jēzu, tavā dzīvē notiks fantastiskas lietas!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es atsakos sevi žēlot. Kad apstākļi kļūs grūti, es atcerēšos, ka Tu esi lielāks par manām problēmām, un Tu manai dzīvei esi sagatavojis labu nākotni. Es gribu, lai manā dzīvē piepildās Tavi plāni, un es uzticos Tev.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon