Pārvari grūtības vienu pēc otras

Pārvari grūtības vienu pēc otras

“Vai Es neesmu tev pavēlējis: esi stiprs un drošs, nebīsties un nebaiļojies! Jo Tas Kungs, tavs Dievs, ir visur ar tevi, kurp vien tu iesi.” — Jozuas 1:9

Es tiešām no sirds tev iesaku pamazām ķerties pie savām problēmām, risinot tās vienu pēc otras. Ja lūkojamies pārāk tālā nākotnē, mēs parasti zaudējam drosmi. Uzticēties Dievam nozīmē ticēt, ka Viņš mums dāvās „dienišķo” maizi, proti, mēs saņemsim to, kas vajadzīgs tieši tad, kad vajadzīgs, un parasti ne ātrāk.

Ir reizes, kad grūtības šķiet pārmērīgi lielas un risinājums neiespējams, bet Dievs vienmēr ir ar mums. Mums atliek vien būt drosmīgiem un saņemt Viņa dāvāto spēku. Atceries, ka Dievs dāvās tev žēlastību paveikt to, kas jāizdara šodien, tāpēc koncentrējies uz šie mirkli un neraizējies par rītdienu.

Šis princips ir attiecināms uz daudzām dzīves jomām – parādu atmaksu, mājas tīrīšanu un sakārtošanu, laulības problēmu risināšanu, bērnu audzināšanu, ierašanos laikā, kāda projekta pabeigšanu. Tu vari paveikt it visu, kas tev jāizdara.

Filipiešiem 4:13 teikts, ka tu spēj pilnīgi visu, jo Dievs ir Tas, kurš dod tev spēku. Kad Viņš ir ar tevi, nekas nav neiespējams.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, pat tad, kad izaicinājumi šķiet pārmērīgi grūti, es zinu, ka varu tos pārvarēt vienu pēc otra, jo Tu esi ar mani. Es saņemu šodien Tavu spēku.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon