Paskubiniet uz labiem darbiem

Paskubiniet uz labiem darbiem

„Un vērosim cits citu, lai paskubinātu uz mīlestību un labiem darbiem.” – Ebrejiem 10:24

Man ir trīs draudzenes, ar kurām es reizēm satiekos uz pusdienām vai tasi kafijas. Mēs bieži runājam par to, ko Dievs ir aicinājis mūs izdarīt kāda cita labā, vai radošām idejām, kā vēl varētu kādu svētīt. Es ticu, ka šādas sarunas Dievam ir ļoti patīkamas.

Ideja rosināt arī citus uz aktīviem labiem darbiem nav nekas jauns. Ebrejiem 10:24 teikts, lai mēs cits citu paskubinām uz mīlestību un labiem darbiem. Mums patiesībā vajadzētu mācīties un domāt par to, kā varam mudināt citus uz labiem darbiem, kā arī uz mīlošu un noderīgu palīdzību.

Sekot Dievam vienai pašai arī ir spēcīgi, bet es domāju, ka kopā ar draugiem tas ir tik daudz patīkamāk. Es gribētu izaicināt arī tevi atrast līdzīgi domājošus cilvēkus, kuri grib sekot Dievam. Izplānojiet tikšanos, lai varētu brīvi dalīties ar savām domām un praktiskām idejām, kā izdzīvot kristīgo dzīvi. Atrodi veidus, kā tu vari kalpot Dievam un kopā ar citiem izdzīvot Viņa mīlestību.


Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, palīdzi man atrast pareizos draugus, kuri man palīdzētu vēl vairāk sekot Tev. Es gribu dzīvot savu kristīgo dzīvi kopā ar citiem, nemitīgi cits citu paskubinot izdzīvot Dieva mīlestību.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon