Piedzīvo Dieva mieru, dzīvojot tagadnē

Piedzīvo Dieva mieru, dzīvojot tagadnē

“To visu Es esmu runājis uz jums, lai jums miers būtu Manī. Pasaulē jums ir bēdas; bet turiet drošu prātu, Es pasauli esmu uzvarējis!” — Jāņa 16:33

Mierīga dzīves uztvere ir nenovērtējama. Tā ir attieksme, ar kuru parādām, ka uzticamies Dievam, un apkārtējiem tā ir skaļa liecība. Tomēr, lai tu vienmēr spētu būt mierpilns, ir vajadzīgs laiks un koncentrēšanās un Dieva žēlastību.

Pārāk bieži mūsu stresa līmenis ir saistīts ar apstākļiem. Varbūt tu piedzīvo stresu, jo esi vienmēr aizņemts, mēģini finansēs savilkt galus kopā vai nevari satikt ar kādu, ko mīli.

Lai mēs varētu savā dzīvē uzvarēt stresu, mums jāiemācās praktizēt to mieru, kas mums dots Jēzus uzvarošajā spēkā.
Viens no veidiem, kā sevī panākt nepārtrauktu mieru, ir iemācīties dzīvot tagadnē. Mēs varam pavadīt daudz laika, domājot par pagātni vai uztraucoties par nākotni, tomēr, ja vien mūsu prāts nebūs modrs uz to, kas notiek te un tagad, tā arī neko nespēsim paveikt.

Bībelē teikts, ka Dievs mums dāvā žēlastību ikvienai jaunai dienai. Es ticu, ka Dieva žēlastībā ir spēks, kas ļauj mums izdarīt to, kas mums jādara; un Viņš to dod dāsni, cik vien nepieciešams.

Mums ikdienas būtu jāsaka – “ Šo dienu man ir devis Dievs, tāpēc es priecāšos un līksmošos.”
Ja vien iemācīsies uzticēties Dievam “te un tagad”, tu spēsi kļūt par patiesi mierpilnu cilvēku; un tas ir spēcīgi!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es zinu, ka Tu esi pārvarējis ikvienu šķērsli, tāpēc es lūdzu, palīdzi man dzīvot mierā, ko esi man sagādājis. Parādi man, kā Tev uzticēties, dzīvojot te un tagad.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon