Paklausīga sirds

Paklausīga sirds

“Šodien Tas Kungs, tavs Dievs, tev pavēl šos likumus un šīs tiesas pildīt; tad nu turi tos un dari no visas savas sirds [un prāta] un no visas savas dvēseles.” (5. MOZUS 26:16)

Viens no drošākajiem veidiem, kā padziļināt savas attiecības ar Dievu, ir sargāt savu sirdi, lai tā vienmēr vēlas Viņam paklausīt. Kad mūsu sirds ir šķīsta, jūtīga uz Viņa vadību un labprātīga paklausīt, mēs nonākam lieliskā vietā, kur varam piedzīvot sadraudzību ar Dievu un dzirdēt Viņa balsi. Dievs zina, ka, esot uz Zemes, mēs nekad nebūsim nevainojami, bet mūsu sirds var un tai vajadzētu kļūt nevainojamai attiecībā uz Viņu; sirds, kas meklē un ilgojas pēc tā, kas ir labs un pareizs, kas izpatīk Dievam un Viņu pagodina.

Pieaugot savā sadraudzībā ar Dievu, nekad neaizmirsti, ka jūsu attiecībām jābalstās tajā, kas Viņš ir, nevis tajā, ko Viņš var tavā labā izdarīt. Turpini meklēt Viņa klātbūtni, nevis Viņa dāvanas; turpini meklēt Viņa vaigu, nevis Viņa rokas. Viens no kavēkļiem dzīvai sadraudzībai ar Dievu ir mūsu cilvēciskā tieksme koncentrēties uz labumiem, ko gūstam no sadraudzības ar Viņu. Mēs pārstājam koncentrēties uz Viņu kā savu Draugu. Mēs kā cilvēki neesam priecīgi, kad atklājam, ka kāds vēlas būt mūsu draugs tikai tāpēc, ka varam viņam sniegt ko ļoti kārojamu; savukārt, kad zinām, ka cilvēka sirds pret mums ir pareiza, ka kāds vēlas mūs par draugu tikai tāpēc, lai pavadītu ar mums laiku, mēs jūtamies novērtēti. Šis vienkāršais princips ir attiecināms arī uz Dievu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Veido savas attiecības ar Dievu, raugoties uz to, kas Viņš ir, nevis uz to, ko Viņš var tavā labā izdarīt.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon