Pieņem pareizās domas

“..mēs uzvaram visus prātus, lai tie ir Kristum paklausīgi.” — 2. Korintiešiem 10:5

Kā kristiešiem, mums nav jāpieņem ikkatra doma, kas ienāk prātā. Tā vietā katru domu mums vajadzētu izsvērt pret Rakstu standartiem, kā tas ieteikts arī augstāk citētajā pantā.

Lūk, praktisks piemērs – ja kāds tevi sāpina, tad uzreiz tajā pašā mirklī pieņem lēmumu, ka nedusmosies un neļaunosies neskaitāmas dienas pēc kārtas. Pretējā gadījumā tu dod velnam iespēju sevī sēt rūgtuma sēklas.

Tā vietā tu vari atraidīt negatīvas domas un neļaut tām atņemt tavu mieru un prieku.

Veries uz Dievu un saki: „Tēvs, man vajadzīgs Tavs spēks. Es izvēlos ticībā pieņemt Tavu žēlastību piedot tiem, kas pret mani ir izturējušies slikti un mani sāpinājuši. Es lūdzu, svētī viņus un palīdzi man turpināt manu dzīvi. Jēzus vārdā, āmen.”

Mūsu prātam, atjaunojoties Dieva Vārdā, mainīsies arī mūsu domāšana, un tā taps salīdzināta ar Rakstiem. Tad, dienu pēc dienas, jutīsi, ka ap tavām domām tiek izveidotas un nostiprinātas dievbijīgas robežas. Šie ierobežojumi ne tikai neļaus tavā prātā ienākt ienaidnieka krāpnieciskajiem plāniem, bet arī palīdzēs tev dzīvot daudz patīkamāku, dievbijīgāku dzīvi.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribu pieņemt tikai pareizas domas, kas saskan ar Tavu domāšanas un runas veidu. Brīdini mani, kad manā prātā ienākusi ienaidnieka doma, lai varu rīkoties, kā māca Tavs Vārds – to sagūstīt un darīt paklausīgu Kristum.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon