Pieņem patiesību

Pieņem patiesību

“Bet patiesi būdami mīlestībā, visās lietās pieaugsim Viņā, kas ir mūsu galva, proti, Kristus.” (EFEZIEŠIEM 4:15)

Mēs dzīvojam pasaulē, kurā ir neskaitāmi viltvārži, cilvēki, kas dzīvo ar maskām, izliekas, slēpj to, ko nevēlas, lai kāds cits uzzinātu. Tas nav pareizi. Tomēr tas notiek tāpēc, ka cilvēkiem nav mācīts dzīvot patiesībā. Mūsos, kā ticīgajos, mājo Svētais Gars; Viņš ir Patiesības Gars, un Viņš mums atklāj patiesību.

Reizēm sātanam mūs izdodas pievilt, reizēm mēs paši sevi pieviļam. Citiem vārdiem sakot, mēs izveidojam sev dzīvi, kurā jūtamies ērti, tā vietā, lai pieņemtu dzīvi tādu, kāda tā ir, un pārvarētu šķēršļus ar Svētā Gara palīdzību.

Svētais Gars bieži runā uz mani un izaicina uz rīcību, un Viņš ir man mācījis uzņemties atbildību, nevis gļēvi novērsties. Gļēvuļi slēpjas no patiesības, viņiem no tās ir bail. Tev nav jābaidās no patiesības. Jēzus Saviem mācekļiem mācīja, ka Svētais Gars tos vadīs patiesībā, bet Viņš arī atzina, ka viņi nav gatavi kādām patiesībām (sk. Jāņa 16:12), un izvēlējās tās tajā brīdī vēl neatklāt. Svētais Gars mums vienmēr teiks patiesību, bet būs kādas patiesības, kuras Viņš atklās vienīgi tad, kad zinās, ka mēs esam gatavi tās uzklausīt.

Ja esi pietiekami drosmīgs, lai ieaicinātu Patiesības Garu ikvienā savas dzīves jomā un ļautu Viņam uzrādīt kļūdas, un to, kas jāmaina, tevi sagaida neaizmirstams ceļojums pretim brīvībai un spēkam.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Nekad nebaidies no patiesības.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon