Prakse dara pilnīgu

Prakse dara pilnīgu

Sekojiet Tam Kungam, savam Dievam, [godbijīgi] bīstieties Viņu un (..) klausiet Viņa balsi. (5. Mozus 13:5)

Kad esam sākuši klausīties un sadzirdēt Dievu, ir ļoti svarīgi, ka paklausām it visam, ko Viņš ir teicis. Paklausība uzlabo mūsu sadraudzību ar Viņu un stiprina mūsu ticību. Arī runājot par Viņa balss dzirdēšanu un paklausīšanu, varam teikt, ka trenēšanās un pat neatlaidīga trenēšanās ir svarīga. Citiem vārdiem sakot, iegūstot pieredzi, mēs kļūstam aizvien pārliecinātāki. Ir jātrenējas ļoti daudz, lai spētu pilnībā pakļauties Dieva vadībai. Pat zinot, ka Dieva ceļi ir nevainojami, ka Viņa plāns vienmēr izdodas, mēs reizēm rīkojamies pavisam muļķīgi, kad Viņš no mums prasa ko tādu, kā dēļ nākas ko upurēt. Reizēm mēs sākam šaubīties, vai esam Viņu dzirdējuši pietiekami skaidri, un kļūstam pārāk piesardzīgi, lai rīkotos.

Nebaidies upurēt vai atteikties no sava komforta vai kļūdīšanās. Dzīvē ir daudz kas briesmīgāks par kļūdīšanos. Jēzus teica – “Sekojiet Man!” Es no sirds ticu, ka tad, kad esam darījuši visu, ko spējam, lai sadzirdētu Dievu, mums ir “jāsper solis ticībā, lai noskaidrotu”, vai tiešām esam dzirdējuši no Dieva, vai nē. Ja visu savu dzīvi dzīvosim bailēs, tad mūsu spēja dzirdēt no Dieva tā arī nekad neuzlabosies.

Viņš neteica – “Ej pa priekšu, un Es tev sekošu.” Esmu sapratusi, ka labāk ir ātri izdarīt to, ko Dievs teica, citādi, varu garantēt, jutīsies nožēlojami.

Kad mūsu bērni mācās staigāt, mēs taču nedusmojamies, kad viņi krīt. Mēs saprotam, ka viņi mācās, un sadarbojamies ar viņiem. Tieši tāds pats ir arī Dievs, un Viņš iemācīs tev, kā Viņu sadzirdēt, ja vien dzīvosi ticībā un nebīsies.


Dieva vārds šodienai: Klausies, izšķir un drosmīgi paklausi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon