Praktizējot pateicību

“Es slavēšu To Kungu vienumēr, Viņa teikšana aizvien būs manā mutē.” — Psalms 34:2

Mēs visi zinām, ka mums vajadzētu būt pateicīgiem par dāvātajām svētībām. Dievs Savā Vārdā mūs aicina būt pateicīgiem. Un mēs arī no savas pieredzes zinām, ka, sākot patiesi slavēt Dievu, mūsu nastas un grūtības pēkšņi vairs tik smagi nespiež plecus.

Dāvids teica: “ Es slavēšu To Kungu vienumēr; Viņa teikšana aizvien būs manā mutē. Daudz ciešanu taisnajam, bet no visām Tas Kungs viņu izglābj.” (Psalms 34:2, 20).

Tas ir pateicības spēks. Tā ne tikai palīdz mums iegūt brīvību, bet apstājoties, lai pateiktos Dievam par svētībām, ko baudām katru dienu, mēs patiesībā atrodam vēl citas svētības – vēl vairāk iemeslu pateikties!

Es iedrošinu tevi atrast laiku praktizēt pateicību. Ir tik daudz kas, par ko mēs varam būt pateicīgi, un uz to mums arī katru dienu vajadzētu koncentrēties. Paturi prātā psalmista aicinājumu – “Ieeita pa Viņa vārtiem ar pateikšanu, (..). Pateicieties Viņam, slavējiet Viņa Vārdu!”

Lūgšanas piemērs

“Mīļais Dievs, pateicības spēks ir tiešām neaptverams. Paldies, ka katru dienu Tu svētī un strādā manā dzīvē. Es zinu, ka bez Tevis man nav nekā, tāpēc es pateicos Tev par man parādīto labestību.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon