Stāvi pretī velnam un priecājies Tajā Kungā

Stāvi pretī velnam un priecājies Tajā Kungā

“Priecājieties iekš Tā Kunga vienumēr; es vēlreiz teikšu, priecājieties!” Filipiešiem 4:4

Depresiju var arī definēt kā „bedre, atrašanās zemā vietā, skumju vieta, nomāktība”. Bieži vien depresijas iemesls ir nevis mūsu apstākļi, bet gan mūsu attieksme pret konkrētajiem dzīves apstākļiem. Caur to velns grib panākt, lai tu justos nevērtīgs un atraidīts.

Bet, ja tu neļausi velnam sevi ietekmēt ar to, ko viņš dara, tad viņš nespēs tevi arī apspiest; savukārt, ja viņam neizdosies tevi apspiest, tad viņš nespēs tevi arī ievest depresijā.

Manuprāt, viens no labākajiem veidiem, kā turēties pretī velnam un panākt uzvaru pār depresiju, ir ļaut Svētajam Garam tevi ievest varenajā Dieva priekā. Ienaidnieks grib, lai tu koncentrējies tikai uz negatīvo un sāc sevi žēlot, savukārt, Svētais Gars vēlas, lai tu pozitīvi raugies uz pasauli un savu dzīvi, un sarīko dzīves svinības!

Filipiešiem 4:4 teikts priecājieties iekš Tā Kunga vienumēr. Kad mēs priecājamies Viņā, depresijai mūsos vairs nav vietas. Tāpēc nākamreiz, kad ienaidnieks centīsies tevi saskumdināt un iegāzt nomāktības bedrē, izvēlies priecāties Tajā Kungā!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tu esi brīnišķīgs un apbrīnojams, tieši tāpēc es varu Tevī nemitīgi priecāties. Depresijai manā dzīvē nav vietas, jo es esmu piepildīts ar Tevi!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon