Radi pareizo atmosfēru

Radi pareizo atmosfēru

Ja iespējams, no savas puses, turiet mieru ar visiem cilvēkiem. (ROMIEŠIEM 12:18)

Ja vēlamies dzirdēt no Dieva, mums jārada vide, kurā Viņa klātbūtne ir labāk sajūtama. Ar vārdu “vide” es domāju atmosfēru jeb pastāvīgo noskaņu, kas ir ap mums. Atmosfēru veido mūsu attieksme un nostāja pret dzīvi, un ir dažas nostājas, kas kavē mūsu attiecības ar Dievu. Lai dzirdētu no Dieva, ir vajadzīga mierpilna vide, savukārt, mieru varam saglabāt, ja uzticamies Dievam un esam gatavi piedot tiem, uz ko dusmojamies.

Apkārtējā vidē ir pavisam viegli sajust nesaskaņas. Tieši tāpat tur, kur valda miers, var sajust mieru, tāpēc mums vajadzētu censties radīt un uzturēt mierpilnu atmosfēru visur, kur dodamies, citādāk strīdos un troksnī mēs nespēsim dzirdēt no Dieva. Nemiera un nesaskaņu pilna attieksme nevar radīt vidi, kurā Dievs runās. Viņš runā mierpilnā atmosfērā, kad mūsu sirds un domas ir miera un mīlestības pilnas.

Lai izbaudītu Dieva klātbūtnes pilnību, mums nemitīgi jāuztur savā sirdī tāda attieksme, kas ļautu mums Viņu pagodināt. Ja vēlamies dzirdēt Dievu, mums jāpakļauj sava negatīvā attieksme Jēzus Kristus valdīšanai, lai varam radīt vidi, kurā iespējams just Viņa klātbūtni un dzirdēt Viņa balsi.


Dieva vārds šodienai: Uzņemies “miera nesēja” lomu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon