Raizēšanās ir nomaskējies savtīgums

“Bet viss, kas nenāk no ticības, ir grēks [kas nav darīts ar pārliecību vai Dieva apstiprinājumu, ir grēcīgs].” — Romiešiem 14:23

Pārāk bieži cilvēki nododas raizēm, neapzinoties, cik tās ir iznīcinošas. Ja tiekam līdz pašām raižu saknēm, jāatzīst, ka tās ir grēks. Pavisam noteikti raizes nav ticības auglis un Romiešiem 14:23 ir teikts, ka viss, kas nenāk no ticības, ir grēks.

Vairumā gadījumu raizes pamatojas vienā konkrētā grēkā – savtīgumā. Parasti, kad raizējamies, mēs uztraucamies, ka netiks piepildītas mūsu savtīgās ilgas. Jo vairāk tevī ir šādu savtīgu ilgu, jo vairāk tev nākas raizēties un sarežģītāka kļūst visa tava dzīve.

Dievs vēlas, lai viss, par ko mēs domātu, būtu kalpošana Viņam.

Dievs nevēlas, lai mūsu dzīvē būtu rūpes, kas atnes trauksmi un nemieru. Viņš grib, lai esam brīvi Viņam kalpot, nedomājot par pasaules lietām (sk. 1. Korintiešiem 7:34). Mēs nedrīkstam ļaut šīs pasaules raizēm novirzīt mūs no Viņa mērķa un plāna mūsu dzīvei.

Lūdz, lai Dievs palīdz tev atpazīt un atbrīvoties no savtīgām raizēm. Tas padarīs tavu dzīvi vienkāršāku un palīdzēs pārvarēt raizēšanos. Tad tu no visas sirds varēsi dzīties pēc Dieva varenā plāna savai dzīvei.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tēvs, paldies, ka atklāj man, ka raizes ir grēks. Palīdzi man atbrīvoties no savtīgām, bezdievīgām vēlmēm, lai varu dzīties tikai pēc Tevis dotā likteņa.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon