Runā Ar Dievu Par Viņu

Runā ar Dievu par Viņu

“Kungs, Tu mūsu tēvu Dievs! Vai Tu neesi tas pats Dievs, kas valdi debesīs un kas esi valdnieks visās svešu tautu ķēniņu valstīs? Jā, Tavā rokā ir spēks un vara, un nav neviena, kas pret Tevi varētu stāties.” (2. Laiku 20:6)

Kad ķēniņam Jošafātam bija kāda problēma, viņš devās pie tā Kunga. Tomēr, aizgājis pie Dieva, viņš nerunāja vienīgi par savām problēmām; viņš gāja pie tā Kunga un runāja par to, kāds Viņš ir. Tā vietā, lai pārstāstītu Dievam savas problēmas, mums arī jārunā ar Viņu par to, kāds Viņš ir. Mums jārunā ar Viņu par to, cik brīnišķīgs Viņš ir, cik labs pret mums Viņš ir bijis, ko Viņš ir izdarījis iepriekš un ko vēl darīs, jo esam droši par Viņa varenumu. Pēc tam, kad esam Viņam tādejādi devuši godu un slavu, varam apspriest arī savas problēmas.

Es varētu minēt vairākus cilvēkus, kas man zvana vienīgi savās problēmās, un mani tas sāpina, jo man šķiet, ka es viņiem neesmu svarīga kā cilvēks, bet gan es esmu kā viņu problēmu atrisinājums. Esmu droša, ka arī tu ko tādu esi piedzīvojis un tā juties. Šie cilvēki varētu mani saukt par savu draugu, lai arī tas neatbilst patiesībai. Protams, draugiem grūtībās ir liela loma, tomēr draugi nav ar mums, lai mēs nemitīgi runātu tikai par savām problēmām, bet arī, lai mēs viņus iedrošinātu, parādītu savu prieku, atbalstītu ar vārdiem un darbiem.

Kad šodien pavadīsi laiku ar Dievu, pirms sāc runāt par savām problēmām, pārliecinies, ka tu runā ar Viņu par Viņu pašu un visu to labo, ko Viņš tev dara.

Ābrahāms bija Dieva draugs. Arī es gribu būt Dieva draugs, un es ticu, ka arī tu. Dievs nav vienkārši mūsu problēmu risinātājs; Viņš ir mūsu dzīve.


Dieva vārds šodienai: Pirms tu runā ar Dievu par sevi, runā par Viņu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon