Runā patiesību par sevi

“Jo pēc saviem vārdiem tu tiksi taisnots, un pēc saviem vārdiem tu tiksi pazudināts.” — Mateja 12:37

Nekad nedomā un nesaki neko negatīvu par sevi, kā, piemēram, Es nekad neko nevaru izdarīt pareizi. Es nekad nemainīšos, Esmu neglīts. Es izskatos briesmīgi. Es esmu dumjš. Kurš gan spēs mani mīlēt? Mateja 12:37 teikts, ka pēc saviem vārdiem tu tiksi taisnots un pēc saviem vārdiem tu tiksi pazudināts.

Salamana pamācībās 23:7 teikts – Kā viņš domā savā sirdī, tāds viņš arī ir. Citiem vārdiem sakot, tas, kā mēs runājam un domājam par sevi, atklāj to, kā mēs sevī jūtamies, un tas ietekmē mūsu dzīvi.

Tev jārunā par sevi labi vārdi (kā personīgas atzīšanās), pamatojoties uz to, ko par tevi saka Vārds, lai tu varētu būt pārliecināts par to, kas esi Kristū. Piemēram – „Kristū es esmu Dieva taisnība. Caur Kristu es esmu Dievam pieņemams. Dievs mani radīja un veidoja ar Savām rokām, un Dievs nepieļauj kļūdas.”

Man patīk iesākt dienu, pasludinot pozitīvas, bibliskas patiesības. Tu to vari darīt, braucot uz darbu vai tīrot māju. Tāpat es tevi iedrošinu paskatīties spogulī un pateikt skaļā balsī – „Dievs mani mīl un pieņem mani, tāpēc arī es sevi varu mīlēt.” Kad sāksi izrunāt dievbijīgas, pozitīvas patiesības par sevi, tev aizvien vieglāk nāksies būt sev pašam, tieši tādam, kādu Dievs tevi ir radījis.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es vairs negribu runāt par sevi negatīvus vārdus. Es pasludinu patiesību, ka Tu mani mīli un pieņem mani. Es varu būt viss tas, ko Tu manī esi ielicis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon