Rūpējies par savu miesu

Rūpējies par savu miesu

“Jo jūs esat dārgi atpirkti. Tad nu pagodiniet Dievu ar savu miesu!” — 1. Korintiešiem 6:20

Daži no mums nav iemācījušies mīlēt savu miesu pietiekami, lai par to pienācīgi rūpētos. Lai to mainītu, mums jānostājas aci pret aci ar trim lielākajiem šķēršļiem, kas kavē mūs pieņemt veselīgu dzīvesveidu.

Mēs nezinām, kā rūpēties par savu miesu. Slikts uzturs, nepareiza informācija un ātrās apkalpošanas ēstuves ir nesušas lielu apjukumu tajā, kas vispār ir pilnvērtīgs uzturs – kā ēst pareizos produktus un pareizos daudzumos.

Masu mediji un reklāmas industrija ir sagrozījusi mūsu izpratni par ķermeņa nozīmi. Mēs tiekam bombardēti ar nesasniedzamiem skaistuma ideāliem, tajā pašā laikā apzinoties, ka liekais svars ir kļuvis gandrīz par normu. Mums no jauna nākas atklāt, kāds izskatās veselīgs cilvēks.

Sportošana praktiski vairs nav sastopama. Mēs esam radījuši pietiekami ērtu dzīvi, ka bieži nesportojam vispār. Mēs pat nekur vairs neejam kājām, ja vien tas nav galīgi nepieciešams! Tomēr patiesība ir skarba – lielā mērā mūsu labsajūta ir atkarīga no tā, vai sportojam.

Ja arī tev ir nācies cīnīties ar šiem šķēršļiem, apņemies šodien, ka neļausies sakāvei. Dievs mūs aicina uzturēt savu miesu kārtībā, un Viņš vienmēr arī dod spēku mums izdarīt to, uz ko mūs aicina. Tāpēc izdari izvēli paļauties uz Dieva spēku un dzīvot veselīgāk.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu pagodināt Tevi, rūpējoties par savu miesu un dzīvojot veselīgu dzīvesveidu. Es ticu, ka Tavā spēkā, kas darbojas manī, es varu mainīties.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon