Salīdzinot, Tas Ir Tikai Nieks

Salīdzinot, tas ir tikai nieks

“Es domāju, ka šī laika (šīs dzīves) ciešanas ir nenozīmīgas, salīdzinot ar nākamo godību, kas atspīdēs pār mums.” (Romiešiem 8:18)

Ko tad īsti nozīmē ciest līdz ar Kristu? Tas nozīmē, ikreiz, kad mūsu miesa vēlas darīt vienu, bet Dieva Gars vēlas, lai mēs darītu ko citu un sekotu Viņam, mūsu miesa cietīs. Mums tas nepatīk, bet šodienas pantā redzam, ka mums jābūt gataviem līdzdalīt ar Kristu ciešanas, ja vēlamies būt dalībnieki Viņa godībā.

Es joprojām atceros ciešanas, ko piedzīvoju pirmos gadus, kad centos dzīvot paklausībā Dieva Garam. Es domāju – “Mīļais Dievs, vai es vispār kaut kad tikšu tam pāri? Vai es kādreiz nonākšu līdz tam, ka varu Tev paklausīt un neciest, to darot?”

Kad miesas kārības vairs nevalda, mēs esam tikuši līdz tam, ka varam paklausīt Dievam daudz vieglāk un pat izbaudīt dzīvi šādā paklausībā. Šobrīd jau daudz kas ir kļuvis viegls, lai arī pašā sākumā nācās ļoti sāpīgi, un tieši tāpat tas ir ar jebkuru citu, kurš ir gatavs piedzīvot grūtības, lai sasniegtu godību.

Romiešiem 8:8 Pāvils saka – “Jā, mēs šobrīd nedaudz ciešam, bet, nu un? Godība, kas atnāks no mūsu paklausības ir daudz varenāka par šī brīža ciešanām.” Tās ir labas ziņas! Lai arī ko mums nāktos izciest, ko pārdzīvot, to pavisam nevar salīdzināt ar visu labo, ko Dievs darīs mūsu dzīvē, ja vien arī turpmāk iesim soli solī ar Viņu.


Dieva vārds šodienai: Dievs tavā dzīvē darīs varenus darbus; tu vienīgi turpini spert soli pēc soļa kopā ar Viņu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon