Saņem Dieva žēlastību

“… viena cilvēka pārkāpuma dēļ neskaitāmi ir miruši, bet Dieva žēlastība un viena cilvēka – Jēzus Kristus – nepelnītā žēlastības dāvana daudz vairāk nākusi pār šiem neskaitāmajiem.” Romiešiem 5:15

Žēlastība ir Dieva spēks dzīvot tādu dzīvi, uz kādu Viņš tevi ir aicinājis. Un otrādi, Dievs nedos mums žēlastību, lai mēs dzīvotu ārpus Viņa gribas. Ja mēs nolemjam darīt ko tādu, ko Dievs mums ir aizliedzis, tad mums nāksies piedzīvot sāpīgo Viņa svaidījuma zaudējumu.

Žēlastība ir līdzvērtīga spējām. Dievs dāvā mums žēlastību, lai tā atbilstu Viņa dotajam aicinājumam. Ja nolemjam dzīvot pa savam, tad darām to savā spēkā. Kad sekojam Viņa vadībai, Viņš vienmēr dāvā žēlastību un enerģiju darīt to, uz ko Viņš mūs aicina.

Lai arī mums nākas izvēlēties pieņemt Viņa žēlastību, labākais tajā visā ir tas, ka mums it nekas nav jādara, lai to nopelnītu. Kad tu izvēlies sekot Dieva aicinājumam, Viņš ir gatavs tev palīdzēt. Jēzus nomira, lai apklātu tavus grēkus, un tu varētu būt taisns Dieva priekšā, ar brīvu pieeju saņemt Svēto Garu, kurš var tev palīdzēt atrast pareizo ceļu savas dzīves mudžeklī.

Es tevi šodien mudinu pārliecināties, vai esi spējīgs saņemt Viņa žēlastību un spējas. Ja tu centies dzīties pēc sevis paša izvēlētā ceļa, tad saki Dievam, ka tomēr vēlies sekot Viņam un lūdz pēc Viņa palīdzības. Viņš vienmēr būs uzticams un dāvās tev Savu žēlastību.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es nespēju būt sekmīgs bez Tavas žēlastības manā dzīvē. Es gribu sekot Tavam aicinājumam, un es lūdzu, lai Tu palīdzi man katru dienu nodzīvot tieši tā, kā Tu to vēlies.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon