Selektīva paklausība nav atļauta

Selektīva paklausība nav atļauta

“Šodien, kad jūs Viņa balsi dzirdēsit, neapcietinait savas sirdis.” (EBREJIEM 4:7)

Ja izvēlamies neklausīt Dieva balsij kādā atsevišķā dzīves jomā, parasti to nedzirdam arī nevienā citā. Reizēm mēs dzirdam tikai to, ko vēlamies dzirdēt, un es to saucu par “selektīvo dzirdi”. Ar šādu dzirdi cilvēkiem bieži sāk šķist, ka viņi vairs nedzird Dieva balsi, lai arī tā nav taisnība. Patiesībā, Dievs ir runājis, bet cilvēks nav paklausījis. Pastāstīšu kādu stāstu, kas to labi parāda.

Kāda sieviete man reiz stāstīja, ka lūdzot Dievam pēc norādījumiem, kā rīkoties konkrētā situācijā. Dievs vēlējās, lai viņa piedod savai māsai kādu pāridarījumu, kas noticis pirms vairākiem mēnešiem. Sieviete nebija gatava piedot, tāpēc drīz vien pārtrauca lūgt. Kad pēc ilgāka laika viņa atkal uzrunāja to Kungu, viss, ko viņa dzirdēja savā sirdī, bija vārdi – “Vispirms piedod savai māsai.”

Divu gadu garumā, ikreiz, kad viņa lūdza Dievam padomu vai palīdzību kādā jaunā situācijā, Viņš maigi atgādināja, ka jāpiedod māsai. Galu galā šī sieviete saprata, ka nekas nemainīsies un viņa nespēs garīgi pieaugt, ja nepaklausīs. Tā nu viņa lūdza – “Kungs, dod man spēku piedot savai māsai.” Tajā pašā mirklī viņa daudz ko ieraudzīja no savas māsas skatupunkta, par ko nebija aizdomājusies iepriekš. Īsā laika periodā viņas attiecības ar māsu bija pilnībā atjaunotas un kļuva daudz stiprākas kā jebkad iepriekš.

Ja tiešām ilgojamies dzirdēt no Dieva, mums jābūt atvērtiem dzirdēt visu, ko Viņš grib teikt, kā arī gataviem paklausīt. Es iedrošinu tevi šodien gan klausīties, gan paklausīt.


Dieva vārds šodienai: Vai kādā savas dzīves jomā arī tev piemīt “selektīvā dzirde”? Esi gatavs paklausīt Dieva balsij.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon