Tava spēka avots

Tava spēka avots

“Mans spēks un mana dziesma ir Tas Kungs, Viņš ir tas, no kā man nāk glābšana. Viņš ir mans stiprais Dievs – es Viņu slavēšu, Viņš ir mana tēva Dievs – es Viņu paaugstināšu.” (2. MOZUS 15:2)

Mums vajadzētu būt tādiem kā Mozus un izraēlieši, par kuriem lasām šodienas pantā. Es gribu uzsvērt, ka Dievs ne tikai deva viņiem spēku (ko redzam visā Vecajā Derībā), bet Viņš pats bija viņu Spēks. 1. Samuēla 15:29 Dievs ir nosaukts kā “Izraēla Spēks”. Redziet, bija tāds laiks, kad viss Izraēls zināja, ka Dievs ir viņu Spēks, taču ar laiku viņi to aizmirsa. Ikreiz, kad tauta aizmirsa par šo vitāli svarīgo patiesību, viņi kā tauta sāka maldīties un cieta sakāvi; viņu dzīve tika izpostīta. Bet atgriezušies pie Dieva kā sava Spēka, viņi piedzīvoja, ka viss atkal tiek vērsts par labu.

Pat ja tu zini, ka Dievs ir tavs spēks, tev tas ticībā ir arī jāpieņem. Es katru dienu iesāku, sakot Dievam, ka bez Viņa es nespēju nenieka; es it visā paļaujos uz Viņu un Viņa spēku. Viņš mūs stiprina ar iedrošinājuma vārdiem un rāda pareizo virzienu. Tāpat Viņš stiprina mūs arī fiziski – dāvājot pārdabisku enerģiju, kad esam noguruši vai vāji, kā arī dodot spēku izturēt sarežģītas situācijas.

Uzticies, ka Dievs būs tavs Spēks un necenties visu paveikt pats. Iespējams, uz tevi paļaujas daudzi citi, tomēr tu vari palīdzēt vienīgi tad, ja pats paļaujies uz Dievu. Šodien ticībā pieņem, ka Viņš ir tavas dzīves Spēks, un tu būsi pārsteigts, ka tev daudz kas sāks padoties pat bez īpašas piepūles.


Dieva vārds šodienai: Ļauj Dievam būt tavam Spēkam.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon