Tavs īstais ienaidnieks

“Jo ne pret miesu un asinīm mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā.” — Efeziešiem 6:12

Vai tava ikdiena ir kļuvusi sarežģīta? Vai ir kāda dzīves joma, kurā tik ļoti nepieciešama palīdzība, bet tu pat nevari iedomāties, no kuras puses tā varētu nākt? Daudzi kristieši šodien ir spiesti cīnīties ar lielām grūtībām. Kādi ir zaudējuši darbu un ar to saistītos ienākumus. Citi cīnās ar nopietnām veselības problēmām un dzīvo nepārtrauktās raizēs par to, kā nomaksāt ārstniecības rēķinus, nemaz nerunājot par ikdienas izmaksām par mājokli, ēdienu un apģērbu.

Šajā pasaulē ir tik daudz kas tāds, kas mūs apdraud. Tomēr mūsu lielākais ienaidnieks – bailes – nav “tur ārā”.
Efeziešiem 6:12 tiekam atgādināti, ka mēs necīnāmies pret miesu un asinīm, bet gan pret mūsu dvēseļu ienaidnieku. Nesajauksim, kas ir mūsu īstais ienaidnieks.

Par laimi, mūsu neredzamais Dievs ir vairāk kā spējīgs tikt galā ar mūsu neredzamo ienaidnieku. Kad patiesi izprotam Dieva beznosacījumu mīlestību pret mums, mēs saprotam, ka Viņš parūpēsies par pilnīgi visu, kas ar mums ir saistīts.
Tev nav jābaidās no šī neredzamā ienaidnieka. Uzticies Dievam, vienīgajam, kurš spēj sakaut tumsas garīgos spēkus.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, neļauj man aizmirst, kas ir mans īstais ienaidnieks, un neļauj man aizmirst, ka Tu esi visspēcīgs. Es zinu, ka pats nevaru uzvarēt visu, ko ienaidnieks pasviež man ceļā, bet Tu gan to spēj.”

 

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon