Kristības Svētajā Garā

Kristības Svētajā Garā

“Ja nu jūs, ļauni būdami, zināt dot saviem bērniem labas dāvanas, cik daudz vairāk jūsu Tēvs no debesīm dos Svēto Garu tiem, kas Viņu lūdz?”” (LŪKAS 11:13)

Šodienas pants apsola, ka Dievs dos Svēto Garu tiem, kas Viņam to lūdz. Tu vari lūgt, lai Dievs tevi piepilda un kristī Svētajā Garā tieši šajā mirklī un tieši tur, kur esi. Lūk, lūgšana, ko vari lūgt:

“Tēvs, es Tevi lūdzu, Jēzus vārdā, kristī mani Svētajā Garā, dodot arī līdzejošu zīmi tam, ka esmu Gara pilns. Dāvā man drosmi, kā tiem, kurus Tu piepildīji Vasarssvētku dienā, un dod man gara dāvanas, kuras vēlies manī redzēt.”

Apstiprini savu ticību, skaļi sakot: “Es ticu, ka esmu piepildīts ar Svēto Garu un nekad vairs nebūšu tāds pats kā iepriekš.” Ja lūdzi augstāk minēto vai līdzīgu lūgšanu, gaidi uz Dievu un tici, ka esi saņēmis to, pēc kā lūdzi. Ja netici, ka esi to saņēmis, tad, pat ja tu saņēmi, tu pats to nemaz nejutīsi. Es vēlreiz uzsveru, cik svarīgi ir ticēt, ka esi to saņēmis, neturoties pie pieņēmumiem, kas balstīti emocijās. Visas dienas garumā piedomā pie tā, ka Dievs dzīvo tevī, un caur Viņu tu vari izdarīt visu, kas tev jāpaveic.

Piepildīšanās ar Svēto Garu ir viena no brīnišķīgākajām dāvanām, ko var saņemt jebkurš ticīgais. Viņa klātbūtne tev dod drosmi, cerību, mieru, prieku, gudrību un vēl daudz citu fantastisku svētību. Meklē Viņu katru dienu ar visu savu sirdi.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Pārbaudi sevi, vai vispirms meklē Dieva sirdi, nevis Viņa roku.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon