Tu nekad neesi viens

Tu nekad neesi viens

“Un Tas Kungs, Viņš iet tev pa priekšu un Viņš būs ar tevi, Viņš tevi neatstās, nedz tevi pametīs, nebīsties un nebaiļojies.” — 5. Mozus 31:8

Sēras un vientulība ir divas no cilvēces lielākajām sāpēm. Tās abas bieži ierodas kopā, jo cilvēki sēro par to, ka ir vientuļi. Mēs savā kalpošanā bieži saņemam lūgšanu vajadzības, kas aicina lūgt par cilvēkiem, kuri cīnās ar vientulību.

Dieva Vārdā pavisam skaidri ir teikts, ka mēs neesam vieni. Viņš vēlas mūs atbrīvot, mierināt un dziedināt. Tomēr ir tik viegli pazaudēt šo vienkāršo patiesību, kad piedzīvo sāpīgus zaudējumus.

Sātans vēlas, lai tu ticētu, ka esi viens. Viņš gribētu, lai tu notici, ka neviens nesaprot, kā tu jūties, bet viņš ir melis. Vēl bez tā, ka tev blakus ir Dievs, arī daudzi brāļi un māsas Kristū saprot, kā tu šobrīd jūties gan garīgi, gan emocionāli (sk. 2. Korintiešiem 1:3-4).
Tu neesi viens tagad, un tu nebūsi viens arī turpmāk, lai arī kādas būtu tās grūtības, kurām tev nākas stāties pretim.

Kad tev sāp un zaudējuma sāpes plēš tavu dvēseli, tad zini un paļaujies uz šo vienkāršo patiesību – Dievs tevi mīl un Viņam padomā tavai dzīvei ir laba nākotne. Ceri uz Viņu, uzticies, ka Viņš vērsīs tavas sēras par prieku (sk. Jesajas 61:1-3).


Lūgšanas piemērs

“Dievs, ne vienmēr es savās sērās un vientulībā redzu patiesību, bet es zinu, ka Tu mani nekad neatstāj. Palīdzi man atcerēties, ka esi man tuvu, un dāvā man draudzību ar citiem kristiešiem, kuri varētu mani iedrošināt meklēt Tevi vēl vairāk.”

 

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon