Tu nevari braukt ar norautu rokas bremzi

Tu nevari braukt ar norautu rokas bremzi

“Stiprini manus soļus (un vadi tos) ar Tavu vārdu.” (Psalms 119:133)

Cilvēki bieži jautā – “Kā es varu zināt, ko Dievs vēlas, lai es iesāku ar savu dzīvi?” Ir cilvēki, kas daudzus gadus pavada pilnīgā sastingumā, jo gaida, kad sadzirdēs no mākoņiem balsi, kas pateiks, ko darīt.

Labākais, ko varu ieteikt šādā situācijā, ir vienkārši kaut ko darīt. Dari to, ko, tavuprāt, Dievs tevi aicina darīt, un, ja tu kļūdīsies, Viņš palīdzēs izlabot šo kļūdu. Nepavadi savu dzīvi tik lielās bailēs kļūdīties, ka nekad nemēģini paklausīt tam, ko, tavuprāt, Dievs tev ir teicis. Es bieži saku – “Tu nevari braukt ar norautu rokas bremzi”. Ja gribi, lai Dievs parāda, kur nogriezties, tev ir jāsāk kustēties uz priekšu. Kāpēc gan Viņam tev teikt – “Tagad griežamies pa kreisi,” ja tu tāpat stāvi uz vietas un nekusties. Savukārt, kad tu sāc kustēties, Viņš var dot norādes.

Vēl viens gudrības vārds. Pavisam noteikti būs reizes mūsu dzīvē, kad mums būs jānorimst, jāgaida uz Dievu un jālūdz, nerīkojoties sasteigti. Tomēr tas nav attiecināms uz pilnīgi visām dzīves situācijām. Ir reizes, kad vienīgais veids, kā varam atklāt Dieva gribu, ir, ja sākam kustēties vienā vai otrā virzienā, ļaujot Viņam runāt un vadīt mūs. Ja tu iesi nepareizā virzienā, Viņš aizvērs durvis un atvērs citas.


Dieva vārds šodienai: Kad lūdz, pārliecinies, ka esi ielicis sevi ātrumā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon