Turpini iet uz priekšu!

Turpini iet uz priekšu!

“Jo Dievs nav mums devis bailības garu, bet [Viņš mums ir devis] spēka, mīlestības un savaldības garu.” (2. TIMOTEJAM 1:7)

Garīgajā pasaulē vai nu mēs ejam uz priekšu, vai sākam slīdēt atpakaļ. Vai nu mēs augam, vai mirstam. Nav tāda lieta kā guļoša vai neitrāla kristietība. Nav iespējams iepauzēt savu kristietību vai noglabāt to vēlākam laikam. Ir svarīgi turpināt. Tāpēc arī Pāvils lika Timotejam no jauna uzpūst sevī Dieva doto dāvanu, atdzīvināt Dieva uguni savā sirdī (sk. 2. Timotejam 1:6).

Acīmredzot, Timotejam šis iedrošinājums bija nepieciešams. Spriežot pēc šodienas panta, viņš varētu būt cīnījies ar bailēm. Ikreiz, kad ļaujam bailēm mūs sagrābt, mēs sastingstam un vairs nespējam rīkoties. Bailes kavē mūsu progresu.

Iespējams, Timotejs bija nobijies, jo kristieši tajā laikā piedzīvoja nežēlīgas vajāšanas. Galu galā, viņa skolotājs Pāvils bija iemests cietumā, un, pavisam iespējams, viņš prātoja, vai ar viņu varētu notikt tas pats.

Tomēr Pāvils viņu mudina atgriezties uz īstā ceļa un būt uzticīgam savas dzīves aicinājumam, un neaizmirst, ka Dievs nav devis viņam “bailības garu, bet gan spēka, mīlestības un savaldības garu.”

Tieši to mēs iegūstam, kad saņemam Svētā Gara pilnību – spēku, mīlestību un savaldību. Kad tiec kārdināts krist bailēs, atceries šo patiesību. Atrodi laiku vienatnē ar Dievu un ļauj, lai Svētais Gars piepilda tevi ar drosmi un pārliecību, lai vari turpināt.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Noteikti atrodi šodien laiku sadraudzībai ar Jēzu, nevis savām problēmām; domā par Viņu, nevis grūtībām.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon