Uzticies Dievam un dari labu

“Ceri uz To Kungu un dari labu, paliec savā zemē un dzīvo ar godu.” — Psalms 37:3

Daudzi no mums pārāk daudz laika pavada, prātojot, kā sev iegūt aizvien vairāk jaunas svētības. Reizēm cilvēki visu savu dzīvi aizvada, cenšoties paveikt to, kas, viņuprāt, ir svarīgi, tā arī nekad neuzticoties Dievam un neļaujoties Viņa vadībai. Tomēr, galu galā, viņi kļūst nomākti un nejūt piepildījumu.

37. Psalma 3. pantā lasām – Ceri uz To Kungu un dari labu. Dievs neradīja mūs, lai mēs būtu savtīgi, nemitīgi domājot, kā palīdzēt tikai sev. Viņš vēlas, lai sējam labo sēklu, palīdzot citiem. Labu darbu darīšana sniedz dziļu piepildījumu, jo sajūta, ka esi nesis labas pārmaiņas, ir fantastiska. Tāpat tas atver durvis, pa kurām Dieva svētība var ienākt arī tavā dzīvē.

Uzticies Dievam, un Viņš tavā dzīvē izlies vajadzīgās svētības. Kamēr gaidi pēc Viņa noliktā laika, nodarbini sevi, palīdzot citiem. Patiesībā, ja tev nenāksies visu laiku domāt tikai par sevi, tu sajutīsi atvieglojumu.

Nodarbinot sevi ar tiem labajiem darbiem, kurus tu spēj paveikt jau tagad un tūlīt. Dievs būs uzticams un svētīs tevi, lai apmierinātu arī tavas vajadzības.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu dzīvot savtīgu dzīvi. Es uzticos, ka īstajā brīdī Tu svētīsi arī manu dzīvi, bet tikmēr es gribu darīt labu un svētīt tos cilvēkus, ko esi sūtījis manā dzīves ceļā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon