Uzticies Viņam procesā

“Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina.” — Psalms 23:4

Par uzticību Dievam mēs bieži runājam, kad lūdzam vai gaidām uz Viņu pēc kaut kā, ko vēlamies, vai, kas mums nepieciešams, bet patiesas uzticības attiecības ar Dievu ir kas vairāk, kā tikai klusa lūgšana pēc kaut kā iekārota. Mums jāiemācās uzticēties Viņam arī procesā, kamēr gaidām to, pēc kā ilgojamies.

Manā dzīvē bija posms, kad es ārkārtīgi intensīvi uzticējos Dievam, ka Viņš man dos, pēc kā mana sirds ilgojas – “Dievs, es gribu to”, un “Dievs, man vajag to un to”. Viņš sāka man atklāt un rādīt, ka visu manu vēlmju apmierināšana nav galvenais dzīvē.

Viņš gribēja man iemācīt uzticēties Viņam, lai es spētu jebkurā situācijā, konstanti dzīvot ar līdzsvaru un pareizu attieksmi. Viņam bija man jāiemāca, ka Viņš ne vienmēr atbrīvo mūs no nevēlamiem apstākļiem, bet, ka Viņš vienmēr ir ar mums, kad esam spiesti tajos atrasties un gaidīt atrisinājumu.

Dievs ne vienmēr atbrīvo mūs no visa, ko, mūsuprāt, Viņam vajadzētu darīt, bet Viņš vienmēr ir ar mums. Šodien, tā vietā, lai koncentrētos tikai uz gala rezultātu, mēģini apjaust, ka Dievs jau tagad ir ar tevi. Viņš ir tev tuvu, tāpēc uzticies, ka Viņš būs ar tevi arī paša ceļojuma laikā.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, esmu tik priecīga, ka esi ar mani. Es ne tikai uzticos, ka Tu man dosi, pēc kā es lūdzu, bet es Tev uzticos arī ikdienas apstākļos.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon