Uzturi Dieva templi labā formā

Uzturi Dieva templi labā formā

“Jeb vai jūs nezināt, ka jūsu miesa ir Svētā Gara mājoklis, kas ir jūsos un ko jūs esat saņēmuši no Dieva, un ka jūs nepiederat sev pašiem?” — 1. Korintiešiem 6:19

Es nekad nebiju pastāvīgi vingrojusi un neuztvēru veselīgu dzīvesveidu nopietni, līdz pat sešdesmit četru gadu vecumam. Jā, es mēdzu doties pastaigās un mazliet pasportoju, lai būtu pieņemamā formā, bet nekad nebiju nodevusies regulāriem vingrojumiem. Gadu gaitā es ļoti bieži biju iebāzusi roku savā attaisnojumu maisiņā, lai izvilktu daudzus un dažādus iemeslus, kāpēc nevarēju vingrot. Tomēr

Tas Kungs runāja uz manu sirdi un iedrošināja mani uzsākt nopietnu vingrojumu programmu, lai es varētu būt stipra un gatava savas dzīves pēdējai trešdaļai.

Es jau biju iedibinājusi pareizas ēšanas paradumus, bet, kad paklausīju tam Kungam un vairākas reizes nedēļā sāku apmeklēt sporta zāli, manā dzīvē sākās jauns posms. Es izskatījos labāk, es jutos labāk un pats svarīgākais – es pagodināju Dievu, labi rūpējoties par Viņa doto ķermeni.

Ja arī tu šajā jomā vari kaut ko uzlabot, lūdz un jautā Dievam, ko tu vari darīt, lai sāktu dzīvot veselīgāku dzīvi. Vārdā ir teikts, ka mūsu miesa ir Svētā Gara templis. Es gribētu, ka Dievam patīk šis templis! Pieņem šodien lēmumu uzturēt savu templi lieliskā formā Dievam par godu.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribu būt apņēmīgāks, lai nodotos veselīgākam dzīvesveidam. Palīdzi man izdarīt gudras izvēles, kas ar laiku uzlabotu manu veselību. Mana miesa ir Tavs templis, un es gribu to uzturēt lieliskā formā un kārtībā.”

 

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon