Vai tava āriene saskan ar tavu iekšieni?

Vai tava āriene saskan ar tavu iekšieni?

“Nevarēs arī sacīt: redzi, še viņa ir vai tur, – jo, redziet, Dieva valstība ir jūsu vidū.” — Lūkas 17:21

Ir reizes, kad mēs vēlamies izmaiņas, bet nepavisam negribam darīt to, kas būtu jādara, lai situāciju uzlabotu.

Bija posms manā dzīvē, kad nepārtraukti biju neapmierināta ar saviem dzīves apstākļiem. Es gribēju, lai Dievs tos maina, un, lai Viņš maina cilvēkus man apkārt. Bet tad Viņš man parādīja, ka vispirms man jāstrādā pie tā, lai mainītu savu iekšieni un tikai tad varēju cerēt ieraudzīt kādas izmaiņas no ārpuses.

Mateja 6:33 ir teikts: „Bet dzenieties papriekš pēc Dieva valstības un pēc Viņa taisnības, tad jums visas šīs lietas taps piemestas.”

Kas tad ir Dieva valstība? Bībelē teikts, ka Dieva valstība ir mūsos. Ja tu esi pieņēmis Kristu, tas nozīmē, ka Viņš mājo tevī; un Viņš vēlas dzīvot patīkamā garīgajā mājoklī. Tieši tāpēc Dievam tava iekšējā dzīve ir tik svarīga.

Mums vispirms ir jādzenas pēc Viņa valstības, ļaujot Svētajam Garam valdīt mūsu iekšienē. Kad ļausim Viņam darboties mūsos, ar laiku mēs to vairs nespēsim paturēt tikai sevī, tas plūdīs pāri malām un mainīs pasauli mums apkārt!

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, palīdzi man neapmaldīties savos centienos mainīt manu ārējo pasauli, kad Tu aicini pielikt pūles tam, lai es savā sirdī iedibinātu Tavu valstību. Es ieaicinu Tevi, lai Tu darbotos manā iekšējā dzīvē.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon