Vai tu klausies?

Vai tu klausies?

“Tad Tas Kungs nāca, nostājās un sauca kā iepriekšējās reizēs: “Samuēl! Samuēl!” Un Samuēls sacīja: “Runā, jo Tavs kalps klausās.”” (1. SAMUĒLA 3:10)

Šodienas pants ir no stāsta par Samuēlu, kuram Dievs vēlējās atklāt Savus nodomus kādai konkrētai situācijai. Viņam nācās runāt vairākas reizes, pirms Samuēls atpazina, ka dzirdētā balss pieder Dievam. Samuēls saprata, ka Dievs runā ar viņu, un atbildēja – “Es klausos!”

Spēja dzirdēt Dieva balsi ir vitāli svarīga, lai varētu izbaudīt Viņa plānus savai dzīvei, tomēr uzklausīt Viņu vai nē ir katra personīga izvēle. Neviens nevar pieņemt šo lēmumu tavā vietā – tev pašam tas ir jāizlemj. Dievs vēlas, lai tu ieklausītos Viņā. Viņš nepiespiedīs tev izvēlēties Viņa gribu, tomēr darīs visu, ko spēj, lai iedrošinātu tevi atsaukties Viņam.

Dievs grib, lai tu zinātu, ko Viņš no tevis sagaida, ko Viņš par tevi domā, kādi ir Viņa plāni un nodomi tavai dzīvei. Salamana Pamācībās 3:7 ir teikts: “Neliecies sev pārmērīgi gudrs esam.” Citiem vārdiem sakot – nemaz nedomā, ka vari pats sekmīgi vest savu dzīvi bez Dieva palīdzības un vadības. Jo pārliecinātāks tu esi, ka vari dzirdēt Viņa balsi, jo sekmīgāks būsi, saņemot Viņa vadību un norādes.

Izvēlies šodien ticēt, ka Dievs vēlas ar tevi runāt; apņemies ieklausīties, kad Viņš runās un pievērst Viņa balsij nedalītu uzmanību.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievam tavai dzīvei ir labi plāni, un Viņš tev atklās visu, kas tev jāzina. Atceries klausīties!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon