Vai tu seko Svētajam Garam, vai savām emocijām?

Vai tu seko Svētajam Garam, vai savām emocijām?

“Miesas cilvēki nevar patik Dievam.” — Romiešiem 8:8

Es daudz runāju par to, ka mums jāseko Garam, nevis savām emocijām. Tomēr es nomanu, ka daudzi pat nesaprot, kā mūsu emocijas darbojas.

Emocijas atrodas mūsu dvēselē. Dvēseli veido mūsu prāts, griba un emocijas – tā nosaka, ko mēs domājam, ko gribam, ko jūtam. No šiem trim dvēseles aspektiem, tieši mūsu emocijas tiek sakustinātas visātrāk.

Citiem vārdiem sakot, Svētā Gara gudrība un atziņa mūsu garā tiek pavisam viegli noklusināta ar mūsu emociju skaļajiem saucieniem.

Bībelē lasām, ka “miesīga dzīve” Dievu neiepriecina. Tas nenozīmē, ka Dievs mūs nemīl. Tas nozīmē tikai to, ka Viņu neapmierina, un Viņš nepieņem miesisku uzvedību.

Tomēr, saprotot, kā negatīvās emocijas darbojas, tu vari tās pārvarēt. Mūsu dvēsele var būt stipra, bet mūsu gars var būt vēl stiprāks, ja to stiprinām, pavadot laiku Dieva klātbūtnē. Dodies jau šodien pie Viņa Vārda, lai tavs gars saņem spēku uzvarēt tavas emocijas.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu savām emocijām ļaut nomākt savu garu. Kad pavadu laiku ar Tevi un lasu Tavu Vārdu, dāvā man nepieciešamo spēku, lai es spētu pakļauties Gara vadībai, nevis savām sajūtām.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon