Vienmēr pieejams

Vienmēr pieejams

“Taisnie pastāvēs Tava vaiga priekšā (Tavā klātbūtnē).” (PSALMS 140:13)

Svētā Gara iemājošana mūsos atklāj Viņa ilgas būt vienmēr mums pieejamam, sarunāties ar mums un palīdzēt, kad tas nepieciešams. Turpinot garīgo izaugsmi, mēs saskarsimies ar kārdinājumiem, bet Dievs mums ir dāvājis Svēto Garu, lai palīdzētu mums stāties tiem pretim, un nepareizu lēmumu vietā mēs pieņemtu gudras un pareizas izvēles.

Lai arī Svētais Gars mājo mūsos, neviens cilvēks nav nevainojams, un mēs visi kļūdāmies. Tomēr caur Jēzu Kristu mums vienmēr ir pieejama Dieva piedošana. Šīs piedošanas saņemšana mūs stiprina un ļauj turpināt iesākto ceļu ar Dievu, dāvā mieru, atbrīvo un palīdz skaidrāk sadzirdēt Dieva balsi.

Sakāves un nosodījuma sajūta pēc katras pieļautās kļūdas mūs novājina. Tā vietā, lai izniekotu savu enerģiju, jūtoties slikti, mums vajadzētu pārliecināties, ka mūsu sirds ir noskaņota dzirdēt Dieva balsi, lai Viņš varētu mūs vadīt pretim lielākam spēkam un dziļākām attiecībām ar Viņu. Caur Svēto Garu Viņa piedošana un klātbūtne mums vienmēr ir pieejama. Šodien, meklējot Dievu, es tevi iedrošinu pieņemt Viņa mīlestību un žēlastību. Viņa rokas ir atvērtas, un Viņš gaida, lai pavadītu laiku kopā ar tevi.


Dieva vārds šodienai: Neaizmirsti, ka Svētais Gars vienmēr tev ir pieejams.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon