Katrai lietai ir savs nolikts laiks

Katrai lietai ir savs nolikts laiks

“Viņš liek mainīties laikiem un dzīvei.” (DANIELA 2:21)

Pirms daudziem gadiem man bija labs darbs draudzē. Man uzticētā kalpošana auga un plauka, es regulāri saņēmu algu, kā arī daudzas iespējas darīt to, kas man patīk un uz ko esmu aicināta. Tad nāca laiks, kad Dievs runāja par aiziešanu no šī darba un aicināja izvērst savu kalpošanu “uz ziemeļiem, dienvidiem, austrumiem un rietumiem”. Es dzirdēju Viņa balsi: “Šis dzīves posms ir noslēdzies; šajā vietā tavs laiks ir beidzies.”

Dziļi sirdī es zināju, ka tā bija Dieva balss. Bet, neskatoties uz to, es biju gan priecīga, gan nobijusies par iespēju sākt pašai savu kalpošanu. Es gribēju doties tālāk par to, ko biju līdz šim piedzīvojusi, bet baidījos kļūdīties un pazaudēt to, kas man jau bija. Es gribēju redzēt, ko Dievs var darīt, bet biju pārāk nobijusies tik lielam solim nezināmajā.

Reizēm Dievs kādu posmu noslēdz, bet mēs vēl turpinām pie tā turēties. Mans gars gribēja doties, bet miesa gribēja palikt. Šajā darbā, kuru Dievs aicināja atstāt, man bija liela drošība, un es negribēju no tā atteikties. Galu galā es tomēr Viņam paklausīju un šodien vadu kalpošanu, kas izvērsusies visā pasaulē. Atceries, ka Dievs maina laikus un dzīvi, un, kad Viņš to dara, mums jābūt gataviem sekot Viņa vadībai.


Dieva vārds šodienai: Ieklausies Dieva balsī, kas tevi vada brīžos, kad nepieciešams dzīvē kaut ko mainīt.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon