Ieej Dieva pagalmos ar teikšanu

“Ieeita pa Viņa vārtiem ar pateikšanu, Viņa pagalmos ar teikšanu! Pateicieties Viņam, slavējiet Viņa Vārdu!” (PSALMS 100:4)

Ir vairāki veidi, kā varam dzirdēt Dieva balsi, un viens no tiem ir tuvoties Dieva tronim ar cieņpilnu, sirsnīgu slavu un pielūgsmi. Dievam patīk atklāt Savu klātbūtni un spēku cilvēkiem, kuri patiesi, no sirds Viņu pielūdz un slavē. Viņa klātbūtnē mēs dzirdam Viņa balsi un redzam brīnumus – cilvēki tiek dziedināti un dzīves mainītas.

Vai arī tu vēlies to piedzīvot savās attiecībās ar Dievu? Kad tu ar Viņu sarunājies, vai tad tavs galvenais lūgšanas mērķis nav piedzīvot kādas pārmaiņas savā dzīvē? Ja tu lūdz Viņam pēc jauna darba, tās ir pārmaiņas. Ja tu lūdz par kāda tuvinieka pestīšanu, tās ir pārmaiņas. Ja lūdz, lai Dievs tev atklāj vairāk Savu sirdi, palīdz tev augt un iegūt garīgu briedumu, tās ir pārmaiņas. Ja tu lūdz par kaimiņos dzīvojošu pusaudzi, lai viņš pārstātu lietot narkotikas, tās ir pārmaiņas. Ja tu lūdz Dievam palīdzību savaldīt savas dusmas un nezaudēt tik viegli pacietību, tās arī ir pārmaiņas.

Lai arī par ko tu lūgtu, viens no labākajiem veidiem, kā iesākt lūgšanu, ir ar slavu un pielūgsmi; tad tava sirds Dieva priekšā būs pazemīga, un tu spēsi daudz skaidrāk sadzirdēt Viņa balsi, kas, savukārt, atnesīs pārmaiņas.


Dieva vārds šodienai: Ja vēlies vēl vairāk dzirdēt Dieva balsi, sāc Viņu pielūgt un slavēt.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon