Dievs tevi atradīs

Dievs tevi atradīs

“Redzi, Tā Kunga acs vēro tos, kas Viņu bīstas [kas pielūdz un apbrīno Viņu] un cer uz Viņa žēlastību.” (PSALMS 33:18)

Es atceros laikus, kad tik ļoti centos sadzirdēt Dievu, ka baidījos kļūdīties. Tolaik es tikai sāku mācīties, kā sadzirdēt Dieva balsi. Sekot Svētā Gara vadībai man bija kaut kas jauns, un es baidījos, vai tiešām dzirdu Dieva balsi, vai nē. Es vēl nesapratu, ka Dievs izlabo mūsu kļūdas, ja vien mūsu sirdī valda pareizā attieksme.

Viņš mani aicināja spert soli ticībā, bet es aizvien teicu: “Kungs, ja nu es Tevi pārprotu? Ja nu es nemaz nedzirdu Tevi un izdaru ko nepareizi? Dievs, man bail palaist garām Tavus norādījumus!”

Viņš uz mani runāja mierīgā balsī – “Džoisa, neuztraucies. Ja tu no manis nomaldīsies, Es tevi atradīšu.” Šie vārdi man deva drosmi darīt to, uz ko Dievs mani aicināja, un deva man dziļu mieru. Kopš es tos pirmo reizi dzirdēju, tie mani ir iedrošinājuši rīkoties ticībā vēl daudzas reizes. Šodien es ar tiem padalos, lai iedrošinātu arī tevi spert soli ticībā, kā atbildes reakciju tam, ko esi dzirdējis no Dieva.

Ja vairāk par visu vēlies savā dzīvē īstenot Dieva gribu, un, ja esi izdarījis visu iedomājamo, lai sadzirdētu no Dieva, tad tev atliek vien riskēt un spert pirmo soli ticībā. Pat ja tu kļūdīsies, Dievs visu izlabos un vērsīs tev par labu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Riskē darīt to, ko, tavuprāt, esi dzirdējis no Dieva, un nebaidies nomaldīties no Viņa plāna.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon