Sagaidi no Dieva kaut ko lielu

Sagaidi no Dieva kaut ko lielu

“Bet Viņam, kas, darbodamies mūsos ar Savu brīnišķo varu, spēj [piepildīt Savu mērķi un] darīt daudz vairāk par visu, ko [uzdrošināmies] lūgt vai iedomāties [bezgalīgi vairāk par mūsu drosmīgākajām lūgšanām, ilgām, domām, cerībām un sapņiem].” (EFEZIEŠIEM 3:20)

Ir cilvēki, kas tik ļoti baidās saņemt sliktas ziņas, ka nekad neuzdrošinās lūgt pēc labām ziņām! Tā nav dievbijīga attieksme. Ja vēlamies dzirdēt Dieva balsi un piedzīvot, ka mūsu dzīvē tiek atbrīvots Viņa spēks, mūsu attieksmei jābūt tādai, kas Viņam ir patīkama. Mums jāsagaida kaut kas labs, nevis vienmēr jābīstas no sliktā, kas varētu notikt. Mūsu attieksmei pret dzīvi vajadzētu būt balstītai ticībā un cerībā, jo Bībelē redzam, ka bez ticības nav iespējams patikt Dievam (sk. Ebrejiem 11:6), un cerība nekad mums neliks vilties (sk. Romiešiem 5:5). Dievā nav nekā nomācoša; ne Viņš, ne Viņa rīcība nekad neliks mums vilties; viss, ko Viņš dara, ir mums par labu – un to arī mums vajadzētu sagaidīt un pēc tā lūgt. Nevajadzētu lūgt, un tad sākt prātot, vai Dievs vispār kaut ko darīs; mums būtu jau jālūdz sagaidot, ka Dievs darīs pat vēl vairāk, kā esam lūguši.

Šodienas pantā teikts, ka Dievs spēj darīt daudz vairāk par visu, ko mēs jebkad uzdrošinātos lūgt vai pat tikai iedomātos lūgt; daudz vairāk par mūsu “drosmīgākajām lūgšanām, ilgām, domām, cerībām un sapņiem”. Tas ir apbrīnojami – tam vajadzētu mūs piepildīt ar pārliecību, lai varētu lūgt ar pamatotām cerībām. Es labāk lūdzu lielas lūgšanas, sagaidot daudz, un saņemu pusi no lūgtā, nekā lūdzu mazas, bailīgas lūgšanas bez ticības un saņemu visu lūgto!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Sagaidi no Dieva kaut ko lielu!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon