Nemeditē par mazajām vilšanās reizēm

Nemeditē par mazajām vilšanās reizēm

“Es pārdomāju Tavas pavēles un vēroju Tavus ceļus.” — Psalms 119:15

Dziļas sāpes ne vienmēr izraisa liela vilšanās, piemēram, kad nesaņemam ļoti kāroto un ilgi gaidīto paaugstinājumu darbā. Dziļas, emocionālas sāpes var rasties arī no vairākiem maziem pāridarījumiem vai aizkaitinājumiem. Tieši tāpēc mums jāzina, ko iesākt ar mazajiem ikdienas pāridarījumiem, lai nevajadzētu no mušas uzpūst ziloni.

Ja ir kaut kas tāds, par ko tu nepārtraukti domā, to sauc par meditāciju. Mazie ikdienas aizkaitinājumi jau paši par sevi ir kaitinoši, bet, kad tie sakrājas, šķiet pat neiespējami meditēt vēl par kaut ko citu.

Bet tā vietā, lai koncentrētos uz savām problēmām, zaudētu drosmi un spēku, domā par Dievu un meditē par Viņa apsolījumiem tavai dzīvei. Jā, dzīve bieži tevi nospiež pie zemes, bet tev tur nav jāpaliek. Dievs ir gatavs un spējīgs tevi atkal piecelt.

Kad tevi nomāc vilšanās, tu vari ļaut tai sevi nospiest, vai arī tu vari to izmantot kā pakāpienu uz kaut ko labāku. Pieņem lēmumu tikt galā ar mazajiem aizkaitinājumiem, tiklīdz tie parādās, meditējot par Dieva plānu. Viņam tavai dzīvei ir kas labāks, un Viņš tev palīdzēs sakaut šo mazo vilšanos.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, kā teikts 119. psalma 5. pantā – es pārdomāšu Tavu Vārdu. Es neļaušu, lai mazās vilšanās reizes mani nospiež. Tavs Vārds ir spēcīgs, un Tas nes dzīvību. Es zinu, ka, raugoties uz Tevi, varu pārvarēt jebkuru vilšanos.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon